Galeria

Latem polskie morze przeżywa prawdziwe oblężenie, jednak Jarosławiec, w którym położone są Apartamenty Prezydencki nie jest na tyle popularną miejscowością turystyczną, by uniemożliwić naszym gościom spokojny wypoczynek.

Rozciągający się z tarasu widok pozwala zarówno obserwować panoramę miasteczka jak i cieszyć się niepowtarzalnym błękitem skapanego w słońcu Bałtyku. Klimatyzowane pokoje zapewnią schronienie przed doskwierającym upałem jak i pomogą zrelaksować się i odpocząć po całym dniu spędzonym na plaży lub zwiedzaniu miasta. Regeneracji sił sprzyja utrzymany w bieli i granacie wystrój, wzbogacony marynistycznymi akcentami, który nieodzownie kojarzy się z letnimi wojażami i wakacyjnymi wycieczkami statkiem.

Lipiec i sierpień to miesiące, w których nasze apartamenty otoczone są bujną, soczystą zielenią. Jej uspokajające i odprężające działanie z pewnością docenią wszyscy goście, którzy poszukują u nas możliwości obcowania z naturą i ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku, a także amatorzy długich spacerów.

Apartament Family 7

Apartament Family 13


Apartament Family 22


Apartament Family 37


Apartament Premium 18


Apartament Premium 30


Apartament Premium 35