Apartament typu Prezydencki 52 m2

Salon

Komfortowe i nowoczesne wyposażenie salonu, pozwoli Państwu w pełni oddać się wypoczynkowi i relaksowi. W salonie znajdą Państwo ścianę multimedialną z TV, dostępem do Telewizji Internetowej Yotube, Netflix-em, odtwarzaczem BlueRay i wysokiej jakości zestawem HIFI. Do dyspozycji gości są dwie rozkładane sofy z ręcznie robionym stolikiem kawowym znajdującym się pomiędzy nimi.

Sypialnia

W centralnym miejscu sypiali znajduje się łózko małżeńskie z którego przez duże szklane witryny rozciąga się piękny widok na Morze Bałtyckie. Sypialnia oddzielona jest od salonu szklaną ścianą która optycznie powiększa przestrzeń a  w razie potrzeby kotara zaciemniająca zapewni Państwu intymność. Do Państwa dyspozycji pozostaje płaski telewizor z dostępem do Internetu.

Łazienka

W zależności od dostępności w znajdą Państwo w łazience dużą wygodną wannę z systemem chromoterapi lub kabiną prysznicową. Z tego pomieszczenia mają również Państwo piękny widok na morze, pobliski park lub panoramę miasta. Dla Państwa wygody umieszono wiszący grzejnik drabinkowy który pozwoli zachować komfort w łazience lub wysuszyć bieliznę lub ręczniki.

Aneks kuchenny

Goście, którzy podczas pobytu zechcą przygotowywać własne posiłki znajdą w kuchni pełne wyposażenie w przypory kuchenne, Thermomix, opiekacz do pieczywa, zmywarkę, lodówkę z zamrażalnikiem płytę indukcyjną i ekspres do kawy. Bliskość przystani rybackiej, lokalnych sklepów pozwoli Państwu ograniczyć czas związany z zakupami.